Imprezy okolicznościowe

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA 2014


WIANKI ŚWIĘTOJAŃSKIE – WARSZTATY


ARTYSTYCZNA SOBOTA NA OSIEDLU W PIECKACH


“RYCERSKA MAJÓWKA” W MUZEUM REGIONALNYM W PIECKACH


POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ZAGRANICZNEJ 2014


WERNISAŻ WYSTAWY RYSUNKU MAŁGORZATY PRUSACZYK


KONKURS RECYTATORSKI 2014


KONCERT WALENTYNKOWY


OTWARTA IMPREZA CHOINKOWA DLA DZIECI


ZIMOWE ZABAWY DLA DZIECI – FERIE W PEGAZIE


WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY


KONCERT KOLĘD


“WALENTYNKI”-.2013r.


Ferie Zimowe 2013


Choinka w Głognie


21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji „Pegaz” Piecki
13.01.2013r. graliśmy 21 Finał WOŚP pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej Seniorów”. Pracownicy GOKSiR  Piecki przygotowali na ten dzień program artystyczny, w którym zespoły działające przy Domu Kultury zaprezentowały swoje występy. Przeprowadzono też aukcję, z której całkowity dochód przeznaczono na WOŚP. Mieszkańcy Gminy na czele z wójtem  Panią Agnieszką Kurczewską, licznie przybyli, żeby wesprzeć dzieło Jerzego Owsiaka.
Maria Jasińska


“Choinka z Biedronką” 10.02.2013r. pod nazwą “Choinka z Biedronką” odbyła się zbawa karnawałowa dla dzieci. To już kolejny raz kiedy na zabawę tak licznie przybyli mali przebierańcy z opiekunami. Impreza rozpoczęła się przedstawieniem “Biedronka i Żuk”. Publiczność wspólnie śpiewała piosenki i brała udział w konkursach. Prowadzący zabawę Żuk zachęcał dzieci do zabawy z “Rolnikiem”. Były też zabawy pt.: “Biedronka nie ma ogonka”, “Kotki”, “Idą idą misie”, “Biedroneczki są w kropeczki. W rolę Żuka wcielił się Paweł Kisiel, Biedronką była Maria Jasińska. Żukową zagrała Aleksandra Żabińska, Muchomorkiem i Rolnikiem był Mariusz Tarka. W Misia przeobraziła się Monika Bijaczewska, a przygrywał Michael Jackson – w którego wcielił się Bogdan Bzura. Po przedstawieniu wszyscy udali się do sali tanecznej. W oczekiwaniu na Mikołaja tańczyły ze sobą poprzebierane motylki, pszczółki, księżniczki, biedronki, myszki, misie, rycerze, elfy i inne postacie bajkowe. Korowody przebierańców przeplatały się w takt muzyki. Gdy już przybył Mikołaj z workiem prezentów, radości było co nie miara. Każdy maluch otrzymał swój wyczekiwany prezent. A kto był Mikołajem? Zgadnijcie sami, bo wróble ćwierkały, że Mieczysław Domian. Rozstać się było trudno, ale wiemy, że Mikołaj wróci za rok. Zapraszamy do obejrzenia filmu na

Izabela Kozyra-Cybulska


Wspólne kolędowanie w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji
Niedzielne popołudnie 06.01.2013r. upłynęło nam w świątecznej jeszcze atmosferze przy dźwiękach kolęd .Imprezę rozpoczęto od „Jasełek” przygotowanych przez zespół „Pieckowianie” pod kierownictwem Pana Bogdana Bzury. Jasełka przybliżyły widzom wydarzenia z groty betlejemskiej, sceny z Betlejem przeplatane były ciepłem kolęd. Kolejni wykonawcy zespół „Pegaz” oraz Pan Cezary Nowakowski podtrzymali wśród  przybyłych gości klimat świąt i wspólnie bawiąc się i śpiewając spędziliśmy miło czas.
Maria Jasińska


Choinka w Babiętach – 2012r.


GMINNY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW – 2012 r.


HALLOWEEN w Pegazie


1GMINNY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH 18 MAJA 2012


VII rok w Unii Europejskiej
01.05.2010 r. w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji “Pegaz w Pieckach obchodzono rocznicę przystąpienia Polski do Uni Europejskiej. Wystąpiły w tym dniu trzy grupy teatralne działające w Domu Kultury: “Iskierka Nadzieii”, “Arlekin” i teatr “Klapa”.
Otwarcia obchodów  święta dokonała  Wójt Gminy Piecki – Maria Jarczewska  oraz Dyrektor GOKSiR “Pegaz” – Zdzisław Piaskowski.


ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA – 27.09.2009 r.


VI ROK W UNI EUROPEJSKIEJ / MAJÓWKA 2009


M A J Ó W K A    2008 – 1 Maja na stadionie GOKSiR “PEGAZ”
16.00 – 18.00 – mecz piłki nożnej Piecki – Mrągowo
18.00 – 18.10 – oficjalne otwarcie – wystąpienie Wójta Gminy Piecki
18.10 – 19.00 – występ wokalistek  GOKSiR oraz studia wokalnego “SUKCES”
19.00 – 19.30  – gry i zabawy plastyczne dla dzieci – “Namaluj świat kredką”
19.30 – 20.30 – koncert  grupy “TURNING POINT” – HARD ROCKOWE GRANIE
20.30 – 23.00 – dyskoteka – prowadzi “GEORG”